KONST / Litografier / Färglitografi 13272381
nr 1327 2381
Färglitografi
Susan Giuli. Signerad, numrerad 271/330, daterad 1989. Motivet: 60x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:49:11
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)